beata meinguer 

…bo poród ma znaczenie

Praktyka pracy w grupie jest jeszcze niedoceniona w naszym kraju, gdzie raczej króluje zazdrość i rywalizacja (nawet kiedy nasze kompetencje się nie zazębiają). A tylko w taki sposób dajemy naszym podopiecznym pełną opiekę i bezpieczeństwo.

Współpraca interdyscyplinarna to wymiana wiedzy i doświadczenia, możliwość holistycznego spojrzenia na każdego pacjenta, ale też sprawna pomoc w potrzebie. Okres ciąży, porodu i macierzyństwa jest wystarczającym wyzwaniem, razem możemy sprawić, że będzie to czas pozytywny i wzmacniający kompetencje rodziców.

Zapraszam do współpracy!

Anna Kotlińska - Położna, certyfikowana doradczyni laktacyjna, mioterapeutka

Na co dzień doradza i wspiera kobiety w ciąży, które przygotowują się do porodu naturalnego lub przez cesarskie cięcie, karmienia naturalnego i pielęgnacji noworodka. Największym zainteresowaniem zawodowym i naukowym jest karmienie naturalne i skład mleka, ale również sen dziecka, wspieranie wzrostu i rozwoju struktur ustno – twarzowych niemowlęcia. Szkolenia i staże położniczo – naukowe odbyła w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Estoni, Wielkiej Brytanii. Dzięki pracy doktoranckiej na Uniwersytecie Jagiellońskim uczestniczy w licznych międzynarodowych konferencjach naukowych dotyczących wsparcia i opieki położniczej. W roku 2017 odbyła intensywny staż zawodowy w Klinice snu-ortodoncji- mioterapii w Estonii, gdzie też wykładała na Uniwersytecie Tartu dla studentów stomatologii, medycyny, logopedii na temat karmienie piersią.

Julita Kordonska – terapeutka żywieniowa

Specjalizująca się w zaburzeniach hormonalnych kobiet i ich wpływie na zaburzenia nastroju. Swoje szlify zawodowe zdobywała studiując w Institute for Optimal Nutrition w Londynie, gdzie spędziła ostatnie 13 lat. Pracuje w oparciu o założeniu Medycyny Funkcjonalnej.

Samą siebie uważa przede wszystkim za przewodniczkę i opowiadaczkę kobiecej biologicznej historii. W tym celu stworzyła Moon Cycles gdzie uczy kobiety języka symptomów, jedynego języka w jakim kobieca biologia komunikuje swoje potrzeby. Wierzy że tylko dzięki wiedzy kobiety zaufają swoim ciałom, przestaną przypisywać im złe zamiary i zaczną mówić w ich imieniu.

Julita pomaga oswoić kobiecą biologię, sprowadza zapomniane libido, wspiera płodność́ i łagodzi symptomy menopauzy. Nie są jej obce choroba Hashimoto czy policystyczne jajniki. W swoim podejściu w równym stopniu opiera się na wynikach badań naukowych, jak i wiedzy dawnych kultur. Poszukuje rozwiązań́ , które biorą ̨ pod uwagę̨ naszą biologiczną indywidualność́. Zawsze odwołuje się do jedzenia i stylu życia. Uwielbia gotować́ i uparcie eksperymentuje na znajomych, niestrudzenie ich edukując, często wbrew ich nieskrywanemu sprzeciwowi. Prywatnie mama 8-letniej Zoi.

Beata Przała – Fizjoterapeutka, masażystka, trenerka, członek Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego

Studia ukończyła na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, a za swoją specjalizację wybrała fizjoterapię uroginekologiczną i położniczą. Od kilku lat pracuje z kobietami  zarówno w gabinecie, jak i na sali treningowej. Prowadzi swój prywatny gabinet Femi Strefa.

 Zajmuje się terapią dna miednicy, brzucha, oraz kręgosłupa.  Pomaga kobietom w każdym wieku, chcącym zadbać o zdrowie (również intymne),  oraz sylwetkę.

 Prowadzi zajęcia grupowe dla kobiet w ciąży, oraz  treningi personalne.  Pokazuje mamom jak bezpiecznie wrócić do formy po urodzeniu dziecka.

Jak sama mówi: „Moją pasją jest ruch i leczenie nim, dlatego w spotkania z kobietami wkładam całe serce”

Telefon kontaktowy: +48 695 229 943 
Adres e-mail: femistrefa@gmail.com 

Anna Pactwa - psycholog, trener, nauczyciel

Jako psycholog skupia się na wspieraniu dzieci i ich opiekunów w procesie rozwoju. Dba o rozwój maluszków od urodzenia aż do wieku nastoletniego. W pracy stwarza sytuacje edukacyjne pozostając blisko emocji, w pełnym szacunku i wrażliwości na potrzeby. Jako trener bardzo często pracuje z grupami, dzięki czemu łączy pojawiające się potrzeby rozwojowe z procesem grupowym, czyli relacjami.

Doświadczenie zdobywała w placówkach prywatnych, oświatowych oraz medycznych zajmujących się wspieraniem rozwoju. W ramach studiów zrealizowała ścieżkę specjalizacyjną Psychologia Kliniczna Dziecka. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i trenerem Szkoły Trenerów I stopnia Grupy TROP (pod patronatem PTP). Pracowała w Laboratorium Psychologii Rozwoju Małego Dziecka Uniwersytetu Jagiellońskiego, badając rozwój procesów myślenia i mentalizacji u dzieci w wieku od 24 m.ż. do 42 m.ż. 

Ukończyła liczne kursy doszkalające: Metoda Ruchu Rozwijającego wg Weroniki Sherborne, Warsztat komunikacji empatycznej, Kurs Bajkoterapii, Pomoc psychologiczna dziecku przewlekle choremu w praktyce (Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie), Twórcza Edukacja w pracy psychologa i pedagoga (OTE Kangur). 
Współpracuje z Fundacją Uniwersytet Dzieci prowadząc zajęcia dla dzieci, młodzieży i nauczycieli.

Małgorzata Szuba - indywidualna praktyka położnej

Do góry

Darmowy ebook "Poród bez obaw czyli 10 zasad udanego surfowania"

Zostaw swoje dane a wyślę Ci go na Twoją skrzynkę.

Dziękuję za zapis!

ZAREZERWUJ MOJE MIEJSCE!

Zostaw swoje dane aby wziąć udział w darmowych lekcjach surfowania:

Dziękuję za zapis!