{

Nie zawsze jest łatwo karmić piersią, ale zawsze jest warto!

Beata Meinguer

{

Wierzę, że czasem najcenniejsze, co możesz dać innej mamie, to swój czas i nieoceniającą uwagę, a tzw. problemy laktacyjne same się rozwiążą.

Kiedy potrzebujesz rady profesjonalisty

Spotkam się z Tobą w zaciszu Twojego domu, aby wesprzeć Cię swoją wiedzą i doświadczeniem.

Kiedy potrzebujesz towarszystwa innych mam

Przyjdź na jedno ze spotkań Laktacyjnej Grupy Wsparcia Mlekoteka*.

*O inicjatywie przeczytasz tutaj: Mlekoteka

Jestem tu dla Ciebie, droga mamo, jeżeli masz pytania, wątpliwości, obawy lub poprostu pragniesz wsparcia doświadczonej osoby. Nie ma złotej recepty ani uniwersalnego rozwiązania dla każdego dziecka i jego mamy, ale jeżeli sama z moją pomocą wsłuchasz się w swój instynkt to będziesz wiedziała, co jest dla Was najlepsze.

Jestem Dyplomowanym Promotorem Karmienia Piersią od 2017 roku. Prywatnie karmiłam piersią trójkę swoich dzieci, z których każde to zupełnie inna historia. Dlatego szanuję i dostrzegam fakt, że każde dziecko jest inne i każde dziecko ma inne potrzeby.

Jak to opisuje na swojej stronie Centrum Nauki o Laktacji, Promotor Karmienia Piersią “.., to pozytywnie zakręcona osoba, która nie ma wykształcenia medycznego, ale potrafi dzielić się z innymi matkami doświadczeniem w karmieniu piersią, potrafi wspierać je skutecznie i towarzyszyć im w trudnych chwilach. Umie tworzyć klimat sprzyjający karmieniu naturalnemu w środowisku lokalnym i podejmuje działania promocyjne na szerszą skalę.”*

*Żródło: Centrum Nauki o Laktacji

 

Koszt konsultacji to 150 zł/godzinę. (dojazd powyżej 15 km płatny dodatkowo)

Do góry