{
Nie zawsze jest łatwo karmić piersią, ale zawsze jest warto!
Beata Meinguer
{

Wierzę, że czasem najcenniejsze, co możesz dać innej mamie, to swój czas i nieoceniającą uwagę, a tzw. problemy laktacyjne same się rozwiążą.

Kiedy potrzebujesz rady profesjonalisty

Spotkam się z Tobą w zaciszu Twojego domu, aby wesprzeć Cię swoją wiedzą i doświadczeniem.

Kiedy potrzebujesz towarzystwa innych mam

Przyjdź na jedno ze spotkań Błękitnych Mam. Dołącz do nas już dziś!

Jestem tu dla Ciebie, droga mamo, jeżeli masz pytania, wątpliwości, obawy lub poprostu pragniesz wsparcia doświadczonej osoby. Nie ma złotej recepty ani uniwersalnego rozwiązania dla każdego dziecka i jego mamy, ale jeżeli sama z moją pomocą wsłuchasz się w swój instynkt to będziesz wiedziała, co jest dla Was najlepsze.

Jestem Dyplomowanym Promotorem Karmienia Piersią od 2017 roku. Prywatnie karmiłam piersią trójkę swoich dzieci, z których każde to zupełnie inna historia. Dlatego szanuję i dostrzegam fakt, że każde dziecko jest inne i każde dziecko ma inne potrzeby.

Jak to opisuje na swojej stronie Centrum Nauki o Laktacji, Promotor Karmienia Piersią “.., to pozytywnie zakręcona osoba, która nie ma wykształcenia medycznego, ale potrafi dzielić się z innymi matkami doświadczeniem w karmieniu piersią, potrafi wspierać je skutecznie i towarzyszyć im w trudnych chwilach. Umie tworzyć klimat sprzyjający karmieniu naturalnemu w środowisku lokalnym i podejmuje działania promocyjne na szerszą skalę.”*

*Żródło: Centrum Nauki o Laktacji

 

Koszt konsultacji to 150 zł/godzinę. (dojazd powyżej 15 km płatny dodatkowo)

Do góry

Darmowy ebook "Poród bez obaw czyli 10 zasad udanego surfowania"

Zostaw swoje dane a wyślę Ci go na Twoją skrzynkę.

Dziękuję za zapis!

ZAREZERWUJ MOJE MIEJSCE!

Zostaw swoje dane aby wziąć udział w darmowych lekcjach surfowania:

Dziękuję za zapis!