Mało się o tym mówi, ale mamy naprawdę dobre możliwości oceny opieki okołoporodowej. Osobiście uważam, że zawód położnej to najpiękniejszy i zarazem najtrudniejszy zawód na świecie. Jednak polski system opieki nie wspiera położnych, dla których praca to pasja i które chcą zrobić wszystko, aby poród był dobrym wydarzeniem dla kobiety. Dlatego, jeżeli jesteś zadowolona z opieki, napisz o tym! Napisz pochwałę, aby ordynator czy dyrekcja szpitala dowiedziały się o tym, pokaż, że to, w jaki sposób prowadzi się porody ma znaczenie!
A co jeżeli nie było „po ludzku”? Kiedy w ewidentny sposób złamano Twoje prawa, ktoś odebrał, a nie przyjął Twój poród, nie dano Ci możliwości poczuć się bezpiecznie czy intymnie napisz skargę! Podejście „najważniejsze, że dziecko jest zdrowe” jest wyrazem stawiania kobiety na ostatnim miejscu łańcucha pokarmowego. Nie masz tego dość? Co z tego, że wyżalisz się, jaki to poród był masakryczny na jakimś anonimowym forum internetowym czy opowiesz o nim koleżance, która aktualnie jest w ciąży…
 
Wspierajmy się wzajemnie, po nas przyjdą kolejne kobiety, nasze znajome, siostry, a za ileś lat nasze córki. Oceń szpital w którym rodziłaś.
Nasza opinia mają wielką siłę — użyjmy jej!

Zostaw swój email, aby jako pierwsza dowiedzieć się o otwarciu zapisów na kolejną edycję 30 dniowego kursu Błękitny Poród!

“Nie można powstrzymać fal, ale można nauczyć się surfować”

Poród jest właśnie jak surfowanie i morze. Czasem spotykają nas delikatne fale a czasem uderzy w nas
huragan Wilma. Zostaw swój email a otrzymasz darmowy pdf “10 zasad udanego surfowania czyli poród bez obaw”!

Bądź na bieżąco:
Do góry

Darmowy ebook "Poród bez obaw czyli 10 zasad udanego surfowania"

Zostaw swoje dane a wyślę Ci go na Twoją skrzynkę.

Dziękuję za zapis!

ZAREZERWUJ MOJE MIEJSCE!

Zostaw swoje dane aby wziąć udział w darmowych lekcjach surfowania:

Dziękuję za zapis!