Stało się…nawiązałam w końcu współpracę z producentem olejków eterycznych. Śmieje się, że musieli na mnie czekać prawie rok. W tym czasie pisałam do kilku polskich producentów, niestety, bez rezultatu, nawet grzecznościowego maila zwrotnego nie zobaczyłam. Aż pewnego dnia, w najmniej oczekiwanym momencie, na konferencji Stowarzyszenia Dobrze Urodzeni spotkałam Anię Sawoń. Ania jest doulą z Białegostoku i założycielką cudownego miejsca Przystań. Ania od jakiegoś czasu aktywnie wykorzystuje w swojej pracy moc olejków i to był tzw. „push”, który potrzebowałam. Oddałam swoje serce doTerra 😉

Olejki pukały do przysłowiowych drzwi w zasadzie od początku mojej pracy jako hipnodoula. Kotwice zapachowe to jedna z podstawowych i tym samym jedna z najbardziej potężnych technik hipnoprodu. Potem dowiedziałam się, że aromaterapia jest powszechnie stosowana w położnictwie np. w Wielkiej Brytanii i już zupełnie rozmarzyłam się. Co, gdybym mogła wyciągnąć taką małą buteleczkę z zapachem podczas porodu i sprawić, że kobieta, której towarzyszę nagle odzyskuje siłę, czuje się zrelaksowana i odgania od siebie panikę albo została 100% naturalnie znieczulona??? I co najlepsze to nie żadne mary senne ani urojone fantazje. Takie właśnie rezultaty obserwują w swoich badaniach naukowych położne pracujące w Royal Berkshire Hospital w Londynie. Bosko! – pomyślałam sobie czytając pierwszy raz wyniki badań. To był jednak czubek góry lodowej. Potem dowiedziałam się, że aromaterapia może pomagać na każdy etapie ciąży*.

Przeczyło to kompletnie mojemu wcześniejszemu przekonaniu o olejkach eterycznych w ciąży! Przecież co widzimy na buteleczkach olejków sprzedawanych np. w aptece? “Nie stosować u kobiet w ciąży i małych dzieci”… Nie będę wypowiadała się za olejki syntetyczne za kilka złotych, które kupisz wszędzie, ale napiszę o olejkach klasy terapeutycznej doTerra:

  • są 100% naturalnym ekstraktem z roślin
  • nie zawierają żadnych dodatków chemicznych
  • stosowanie nie wywołuje skutków ubocznych
  • są bezpieczne dla małych dzieci, kobiet w ciąży, osób starszych

Bądźmy szczerzy — wiele rzeczy „nie stosuje się u kobiet w ciąży” w Polsce. Np. masażu, czy aktywności fizycznej. Czasem mam wrażenie, że śmiać się im za bardzo nawet nie można, bo może to wywołać poród ; ) Za to nie ma problemu z przepisywaniem suplementów diety, czy nadzwyczaj częstych badań profilaktycznych. Taka dygresja ; ) Tak jak w innych sferach mojej pracy, tak i w kwestiach aromaterapii postanowiłam wzorować się na położnych, które mają przeogromną wiedzę na temat zastosowania olejków w ciąży i w porodzie. I tego się będę trzymać!

Co w związku z tym, teraz będzie się działo:

  • uczestniczki kursu Błękitny Poród będą miały dodatkowy webinar w trakcie trwania edycji kursu o aromaterapii w ciąży i porodzie (w wersji Standard oraz Premium) oraz otrzymają 2 olejki w swojej przesyłce kursowej!
  • możesz się spodziewać nowych artykułów o użyciu konkretnych zapachów w ciąży i w porodzie oraz o kotwicach zapachowych
  • będą prowadzone spotkania stacjonarne również w tym samym temacie, wypatruj informacji na moim fanpagu oraz na grupie Błękitny Poród
  • będą prowadzone webinary dla członkiń grupy Błękitny Poród, również dowiesz się o nich na grupie
  • będę na pewno dawać cynk o super ofertach i akcjach ja ta, która zaczyna się akurat dziś, czyli słynne BOGO (Buy-one-get one free. Zasady akcji) tym razem będzie to:

– Kup Lawendę 15 ml a otrzymasz 15 ml Mięty ZA DARMO!

– Kup 10 ml dōTERRA Frankincense (kadzidłowiec) Touch, a otrzymasz 10 ml dōTERRA Motivate™ Touch & 10 ml dōTERRA ZenGest™ Touch ZA DARMO!

– Kup 15 ml Holiday Peace, a otrzymasz 15 ml Holiday Joy ZA DARMO!

Wszystkie 3 oferty będą dostępne od środy 23 października przez 72 godziny lub do wyczerpania zapasów. Ja już skorzystałam 😀 Jest to świetna okazja na rejestrację lub nawet pojedyńczy zakup. Dokładną instukcję znajdziesz TU.

*oczywiście ciąża i poród to nie jedyne okazje w życiu aby stosować te olejki! Jak doświadczysz ich działanie raz, staną się Twoimi przyjaciółmi na zawsze!

 

Zamów swój olejek

1. Wejdź na stronę: https://www.mydoterra.com/beatameinguer/#/2.

2. Wybierz „Join&Save” i zarejestruj się (według instrukcji) lub napisz do mnie na kontakt@beatameinguer.com a pomogę Ci z rejestracją

3. Kiedy olejki dotrą do Ciebie, otrzymasz ode mnie olejek eteryczny Wild Orange GRATIS

Tylko w listopadzie -20% na zestawy rejestracyjne

Informacje zawarte w tym artykule są jedynie materiałem poglądowym, nie mogą służyć do diagnozowania ani leczenia.

Zostaw swój email, aby jako pierwsza dowiedzieć się o otwarciu zapisów na kolejną edycję 30 dniowego kursu Błękitny Poród!

“Nie można powstrzymać fal, ale można nauczyć się surfować”

Poród jest właśnie jak surfowanie i morze. Czasem spotykają nas delikatne fale a czasem uderzy w nas
huragan Wilma. Zostaw swój email a otrzymasz darmowy pdf “10 zasad udanego surfowania czyli poród bez obaw”!

Bądź na bieżąco:
Do góry

Darmowy ebook "Poród bez obaw czyli 10 zasad udanego surfowania"

Zostaw swoje dane a wyślę Ci go na Twoją skrzynkę.

Dziękuję za zapis!

ZAREZERWUJ MOJE MIEJSCE!

Zostaw swoje dane aby wziąć udział w darmowych lekcjach surfowania:

Dziękuję za zapis!