Dostaję od was coraz więcej zapytań o olejki eteryczne, jak kupować, jak się zarejestrować, o co chodzi z zestawami rejestracyjnymi. Postanowiłam więc nadprogramowo napisać artykuł, abym zawsze miała w zanadrzu gotową odpowiedź. Moim dodatkowym motywatorem jest fakt, że zbliżają się Lekcje Surfowania i zapisy na kolejną edycję kursu Błękitny Poród. Po doświadczeniu z ostatniego razu, kiedy to strona padła a ilość zapytań o kurs przeszła moje najśmielsze oczekiwania już teraz wolę się przygotować na ten czas 🙂

Olejki eteryczne najwyższej klasy nie są tanie. No po prostu nie mogą być, bo są 100% esencją z roślin. Tanie są tylko syntetyczne olejki zapachowe, ale te nie mają ani działania terapeutycznego, ani tak czadowo nie pachną. Dodatkowo ich bezpieczeństwo jest bardzo wątpliwe. Jeżeli szukasz naturalnych rozwiązań, chcesz zamienić syntetyczne leki, chemię domową czy kosmetyki 100% naturalnymi środkami to w grę wchodzą tylko olejki klasy terapeutycznej. Warto więc wiedzieć, w jaki sposób można kupić taniej olejki doTerry lub nawet otrzymywać je za darmo (tak — można i to nie jest chłit marketingowy 😉

Wiedz, że mamy 3 półki cenowe w doTerra:

Cena detalicznaczyli najdrożej. To cena, jaką zapłacisz za olejek np. u masażysty czy w salonie piękności. Aby kupić najdrożej, ale mieć z głowy rejestrację (chociaż to też możesz ominąć pisząc do mnie a ja przeprowadzę za ciebie taką rejestrację 🙂 wchodzisz na tą stronę, klikasz Shop i wybierasz co chcesz zamówić. DoTerra ma już magazyny w Polsce więc paczka przychodzi szybciutko.

Cena hurtowaczyli -25% taniej od ceny detalicznej. Tak kupujesz poprzez założenie konta hurtowego w doTERRA. Klikasz Join&Save, dokładna instrukcja jest na tej stronie. Po rejestracji możesz kupić nawet jeden olejek (wtedy dokonuje się opłaty za założenie konta hurtowego 25 euro) i od tego momentu już zawsze możesz dokonywać zniżkowych zakupów (kiedy chcesz i za ile chcesz).

Drugą opcją na tym półce cenowej jest zakup zestawu rejestracyjnego (w listopadzie -20% taniej) co oszczędzi Ci opłaty rejestracyjnej. O zestawach napisałam osobny artykuł.

Cena poniżej hurtowej z gratisami — to jest mój sposób kupowania. W procesie rejestracji (lub w dowolnym momencie po) możesz przystąpić do Programu Lojalnościowego LRP, czyli Loyalty Rewards Program. Tak wiem, z czym takie programy się mogą kojarzyć, to jest jedna z tych rzeczy, która powstrzymywała mnie tak długo przed rejestracją i teraz żałuję, że odwlekałam. W ramach tego programu zbierasz punkty (do 30% wartości zakupionych produktów w punktach) i tymi punktami możesz zapłacić za olejki w kolejnym miesiącu. Cena olejków jest wtedy niższa od hurtowej.

I tutaj wielka UWAGA i mój bardzo osobisty komentarz! Olejki mogą na pierwszy rzut oka wydawać się drogie, zwłaszcza jeżeli do tej pory kupowałaś z apteki za kilka złotych. Po poznaniu ich mocy, właściwości i zastosowań okazuje się, że są dużo tańsze niż leki, chemia domowa i kosmetyki, które używasz. Jeżeli myślisz sobie: „ok, zamówię ten czy tamten, ale nie stać mnie na zamawianie co miesiąc” to powiem Ci, co się stało w moim przypadku (zresztą tę historię słyszałam już od wielu kobiet). Stosujesz olejki i jesteś zachwycona ich działaniem więc gadasz o tym na lewo i prawo. Albo ktoś zaczepia Cię komentując, że bosko pachniesz. I zanim się obejrzysz, znajoma, siostra, wujek, mama, sąsiadka…proszą cię o taki olejek. Spisujesz kto co od ciebie chciał i nagle się okazuje, że możesz zrobić zamówienie na 125 pkt lub więcej w programie lojalnościowym (przy zamówieniu za min 125 pkt do 15 każdego miesiąca otrzymujesz produkt gratis). Wtedy masz zwrot punktów z zamówienia PLUS olejek miesiąca gratis. Fajnie nie? :D

Dalej — jeśli dokonujesz regularnych zakupów, na Twoje konto wraca najpierw 10% Twojego zamówienia w wartości punktowej, po 3 miesiącach 15% a po roku 30% wartości. Te punkty możesz wymienić na darmowe produkty!

TIP — lepiej ustawić sobie metodę płatności przelew zamiast karta. W ten sposób masz kontrolę nad tym, kiedy ewentualnie wyjdzie zamówienie lojalnościowe, możesz je dowolnie modyfikować do momentu zamówienia (np. dorzucać kolejne olejki na zamówienie sąsiadki) oraz unikniesz zapłaty za przelew międzynarodowy bo: w momencie, kiedy jesteś gotowa złożyć zamówienie dzwonisz do doTerry (numer na końcu artykułu) i prosisz o zapłatę za to konkretne zamówienie kartą. 

Co możesz jeszcze zrobić oprócz przystąpienia do Programu Lojalnościowego? Bądź na bieżąco, czyli:

– zapisz się na moją listę (strona główna na dole strony formularz zapisu), bo zawsze wam piszę w Błękitym Newslettrze o aktualnych ofertach i promocjach doTerry

– korzystaj z okazji jak BOGO, czyli Buy One Get One Free (nikt nie zna dnia ani godziny, ale jak tylko wiem, że taka się zbliża daje Ci znać!)

– korzystaj z okazji jak obecna -20% na zestawy rejestracyjne

– zarejestruj się przez mój link a otrzymasz ode mnie 5ml Wild Orange gratis oraz sesję 1:1 podczas której opowiem Ci jak stosować olejki, które kupiłaś 😀

Zostaw swój email, aby jako pierwsza dowiedzieć się o otwarciu zapisów na kolejną edycję 30 dniowego kursu Błękitny Poród!

“Nie można powstrzymać fal, ale można nauczyć się surfować”

Poród jest właśnie jak surfowanie i morze. Czasem spotykają nas delikatne fale a czasem uderzy w nas huragan Wilma. Zostaw swój email a otrzymasz darmowy pdf “10 zasad udanego surfowania czyli poród bez obaw”!

Bądź na bieżąco:
Do góry

Darmowy ebook "Poród bez obaw czyli 10 zasad udanego surfowania"

Zostaw swoje dane a wyślę Ci go na Twoją skrzynkę.

Dziękuję za zapis!

ZAREZERWUJ MOJE MIEJSCE!

Zostaw swoje dane aby wziąć udział w darmowych lekcjach surfowania:

Dziękuję za zapis!